Website Tasarımı

Web Sayfası En Ucuz Reklam Aracıdır!

İnteraktif dünyanın görsel ve metinsel gücü, markalara bu dünyada her istediklerini sunuyoruz. Biz bu gücü en ektin şekilde kullanarak, markaların farklı ihtiyaçlarına farklı değerlerle yaratıcı çözümler üretiyoruz.

- Web site tasarım
- Mikro site tasarım
- Web programlama
- Flash Tasarım
- E-Ticaret
- Database programlama
- Güncelleme ve bakım hizmetleri
- İçerik yönetim sistemi çözümleri
- Sosyal medya hizmetleri
- İnteraktif reklam ve promosyon uygulamaları
- Banner, reklam uygulamaları
- Google SEO (Arama Motoru Optimizasyonu ) danışmanlığı,
dallarına ayrılan kadrosuyla Zeron Bilişim Grubu; web siteniz için tek fikir düşüncenin değil, çoklu çalışma sistemiyle üretilen hizmetin kalitesini gösterme çabasındadır.

Grafik tasarımı olarak görsellik açısından oldukça zengin olduğu halde, hız olarak da bir çok siteden daha hızlı çalışan internet siteleri tasarlıyor, müşterilerimizin kimliğini internet üzerinde en güzel ve en hızlı şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Bilgisayar ve internetin beklenenden çok daha hızlı bir şekilde yayılmasıyla büyük bir pazar doğmuştur. Bu pazar; tanıtımını ve reklamını yapmak isteyen herkese açık olmakla birlikte, bir çok reklam aracında olduğu gibi uçuk rakamlara değil tahmin edilenden çok daha az rakamlara mal olmaktadır.

"Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" tezinin her zaman arkasındayız. Diğer reklam yöntemlerine bakalım. En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; A4 boyutunda 10 sayfalı kuşe 1000 adet katalog fiyatı şu an 1500 $ civarında yapılamaktadır. Bu broşür ile sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz değişebilir, ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanız iptal olabilir. Böyle bir durumda reklam yapıp para kazanalım derken zarar etmiş olursunuz.

İyi bir web sitesine baktığımızda, 10 sayfalık bir internet sitesi size 10 sayfalık 1000 adet broşür fiyatının neredeyse üçte biri fiyatına mal olur. Bizim sitelerimiz bir yılda ortalama 5000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Arama motorları, reklam ve hit siteleri sayesinde sizinle daha önce hiç çalışmayan firmalardan iş alırsınız. Broşür genelde yüz yüze görüştüğünüz insanlara verildiği için size ekstra bir müşteri imkanı sağlamaz. Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları/dezavantajları göz önüne alındığında "Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark edeceksiniz. Sizi gerçekten yansıtan bir web sitesi sahibi olmanız elinizde varolabilecek en iyi tanıtım aracıdır. Sizinle ilgili bilgi almak isteyenleri; Hareketli görüntülerle, sesli sunumlarla ve sürekli değiştirilebilen içeriğiyle cezbeder, bu da size yeni müşteriler ve yeni iş alanları kazandırır.

Neden Websitesi Yaptırmalıyım?

  • Rakip firmaların yanında büyük bir imaj sağlar.
  • Diğer firmalar üzerinde kalite izlenimi bırakır.
  • Müşteri portföyünüz artar.
  • En ucuz reklam ve tanıtım aracıdır.
  • Satış sitesi ise, ikinci bir sanal mağazınız olur.
  • Şahıs sitesi ise, sitenizde bilgi paylaşımı artar, ziyaretçileriniz ve takipçileriniz olur.